Vážení kolegové,

kteří jste doposud neuhradili členský příspěvek Společenstva kominíků ČR za rok 2022.

Valná hromada SKČR, konaná v loňském roce, schválila členský příspěvek na rok 2022 ve stejné výši jako předchozí roky 4.000,- Kč. Současně však byla schválena i změna termínu uhrazení tohoto příspěvku.Podle tohoto usnesení valné hromady je potřeba provést úhradu do 31.3.2022.

Schválení tohoto nového termínu úhrady členského příspěvku je vyvoláno nedobrými zkušenostmi s přístupem některých jedinců k jeho uhrazení z předchozích let. Důsledkem pak jsou opakovaně nutné administrativní práce k upomínání úhrad dlužných částek a to nejen na úrovni kanceláře, ale i v rámci jednotlivých regionálních cechů. Změna termínu uhrazení členského příspěvku má tedy urychlit administrativní kroky vedoucí k uhrazení dlužných částek, případně přijetí jiného řešení u dlužníků. Jsme si vědomi toho, že každý z nás se může dostat do ekonomických problémů, ale nereagováním na výzvy, absence komunikace a u některých zřejmá neochota věc řešit, nepřispívá k vzájemné důvěře. Lidově řečeno zaujmout pozici mrtvého brouka problém nevyřeší.

Všem, kteří úhradu řádně provedli, touto cestou upřímně děkujeme.

 

 

 

 

 

Společensto kominíků ČR nabízí k podeji na Valné hromadě SKČR,
která se bude konat dne 28.4.2022   v hotelu STEP v Praze
  trička s logem SKČR a nápisem "Kominíci".

Aby bylo  možné uspokojit všechny zájemce co do počtu a velikosti je potřeba, aby jste nám zaslali na kancelář SKČR Vaši objednávku specifikující velikost (S, M, L, XL, XXL, XXXL) a počet ks v  požadované velikosti.  

Cena trika 220,-Kč/ks (včetně 21 % DPH).  Distribuce objednaných triček bude na výše uvedené Valné hromadě.

 

Uzávěrka objednávání triček pro osobní odběr na VH :      do 14.3.2022

 

        Email - kancelář

 

 

 

Dovolujeme si Vás pozvat na školení "Nízko teplotní plastové systémy pro odvody spalin.

 

Po roce 2021 plného omezeními a opatření jsme se rozhodli obnovit vzdělávací cyklus celoživotního vzdělávání kominíků, do něj byla vybrána témata, o která jste si psali ve vámi vyplňovaných dotaznících a dotazů, či námětů z diskuze při on-line webinářích v loňském roce. Novinkou jsou jednodenní semináře a věcné ceny pro aktivní účastníky. Tabulka s termíny ukazuje aktuální počet volných míst.

 

Výše uvedenou akci uspořádá Společenstvo kominíků dne 28.4.2022

Akce je určena výhradně pro členy Společenstva kominíků ČR a pozvané hosty

Místo konání : Hotel Step Praha 9 - Libeň, Malletova 1141

https://hotelstep.hotel.cz/map/

Informace o programu, času zahájení a další pokyny pro registraci k účasti včetně doprovodného programu obdržíte v termínu do 4.4.2022 a to nejen emailem, ale i prostřednictvím Kominického věstníku č. 1/2022, který bude distribuován koncem měsíce března. Registrace bude možná tak jako předchozí rok prostřednictvím internetu, nebo i tradičním způsobem pomocí návratky (bude k dispozici ke stažení na internetu).

Těšíme se na vaši účast.


 

 

Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM

proběhne v novém, březnovém termín

 

Nejvýznamnější událost oboru energeticky úsporného bydlení, veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM, proběhne v novém termínu. Firmy a produkty tohoto odvětví se sejdou v PVA EXPO PRAHA ve dnech 3. až 5. března 2022, představí se novinky, trendy i osvědčené technologie od nejvýznamnějších firem. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Trojice veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM tradičně přinese to nejlepší z oboru nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, dřevostaveb a vytápění. Představí se přední výrobci a značky z oboru s produktovými novinkami i osvědčenými technologiemi. Návštěvníci si v PVA EXPO PRAHA budou moci prohlédnout poutavé expozice a potkat se s odborníky významných firem, jako např. Heluz, Nilan, Zehnder, Izopol, CIKO, Haas Fertigbau, Domesi nebo NOVATOP a mnoho dalších.